Biz Kimiz?

Sistem Yazılım Merkezi, sektör ihtiyaçları ve kaliteli iş anlayışı göz önüne alınarak, web tabanlı yazılımlar, web tasarımı, e-ticaret, interaktif çözümler alanlarında hizmet vermek ve çağdaş iş anlayışı ve teknolojideki son gelişmeleri yansıtmak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur.
Sistem Yazılım Merkezi bilgi iletişiminin çağdaş, yüksek teknolojilerle bilişim gerçeğini otomasyona geçirecek E-ticaret yazılım programlarının arge,üretim,pazarlama ve satışını gerçekleştiren ve kurumların etkin ve yetkin bir biçimde internet web portallarının kullanımlarını sağlamak için kurulmuş bir kurumdur.

 

Misyonumuz

Türkiye'de bir yandan e-ticaret sektöründeki gelişmeleri takip ederken bir yandan da müşterilerimizin hedeflerini gerçekleştirme sürecinde güçlerini en iyi seviyeye taşımak.Bununla beraber Firmalarımızın sanal mağazalarını görsel ve işleyiş olarak sektörde en üst seviyeye çıkarmayı sağlamak.

Vizyonumuz

Sektörde firmalara hizmet verirken toplum ve insanı değerlerden ödün vermeden, etik kurallar çerçevesinde en az hata ve en yüksek kalite ile firmamıza, müşterilerimize ve ülkemize karşı sorumluluk sahibi ,müşteri memnuniyeti odaklı bir şirket olmayı sağlamak.